A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Комунальний заклад "Самійлівський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області"

Психологічна підтримка всіх учасників освітнього процесу під час війни

Дата: від до Скинути

Благодійна організація Teenergizer та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ)

Благодійна організація Teenergizer та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) рoзпoчали спільний проєкт, що має на меті надати 50 000 безкoштoвних психoлoгічних онлайн-кoнсультацій підліткам та мoлoді з усієї України. Проєкт безкоштовних та анонімних онлайн-консультацій для підлітків та молоді стартував у 2017 році та наразі є частиною Всеукраїнської програми ментального здоровʼя за ініціативою Олени Зеленської «Ти як?». З метою розширення проєкту та охоплення більшої кількості підлітків та молоді, які потребують безкоштовної психологічної підтримки, просимо включити посилання на наш проєкт - https://teenergizer.org/ до наповнення нового застосунку «Мрія». Ми впевнені, що можливість отримати психологічну допомогу в один клік, здатна допомогти підліткам та молоді, що переживають булінг серед однолітків та тривогу через освітній процес Директорат шкільної освіти направляє лист Благодійної організації «Об’єднання підлітків та молоді «Тінерджайзер» (далі – БО «Тінерджайзер») щодо проведення безкоштовних психoлoгічних онлайн-кoнсультацій. БО «Тінерджайзер» та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) рoзпoчали спільний проєкт, що має на меті надати 50 000 безкоштовних психoлoгічних онлайнкoнсультацій підліткам та мoлoді з усієї України. Також у межах проєкту консультації надаються дипломованими психологами БО «Тінерджайзер», які регулярно проходять підвищення кваліфікації. Консультантів БО «Тінерджайзер» було відібрано ще при запуску програми через співбесіди з командою організації. Усі консультації є індивідуальними та надаються онлайн на сайті https://teenergizer.org/, телефоном або через чат у зручному для клієнта месенджері.

11:06 24.11.2023

Всеукраїнська науково-практична конференція

Всеукраїнська науково-практична конференція «Психосоціальний супровід учасників освітнього процесу під час війни в Україні: результати ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Профілактичні програми». Мета конференції: обговорити актуальні питання розвитку психологічної служби у закладах освіти в період війни в Україні, психологічний супровід учасників освітнього процесу під час війни, ознайомити із нормативно-правовим та навчально-методичним забезпеченням психологічної служби у системі освіти, презентувати результати ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Профілактичні програми». Організатори заходу: Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» у співпраці з Державним закладом вищої освіти «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України та Українським науково-методичним центром практичної психології і соціальної роботи Національної академії педагогічних наук України.

10:09 14.11.2023

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?», за ініціативою першої леді Олени Зеленської

Як допомогти дитині бути стійкішою? Психіка дитини дивовижна. З одного боку – вразлива до стресів та подразників. З іншого – неймовірно пластична, легше адаптується до обставин, та швидше відновлюється. Завдання дорослого допомагати дитині постійно підлаштовувати свій ментальний приймач під різні обставини. Якщо робити це правильно та змалку, більш імовірно що дитина виросте стійкою та стабільною особистістю. Звісно, допомогти дитині дорослий може лише тоді, коли сам уміє давати раду своїм емоціям. В аптечці самодопомоги ти знайдеш прості вправи, що допоможуть навчитися регулювати свій емоційний стан, та навчити цьому дитину. Ментальне здоров'я

13:50 05.10.2023

Посібник «Коли світ на межі змін: стратегії адаптації. Психологічна підтримка вчителів та дітей у часи війни»

Посібник «Коли світ на межі змін: стратегії адаптації. Психологічна підтримка вчителів та дітей у часи війни» «Коли світ на межі змін: стратегії адаптації. Психологічна підтримка вчителів та дітей у часи війни» — посібник розроблений Громадською організацією «GoGlobal» спільно з Центром «Розвиток КСВ» та експертною платформою Career Hub у рамках програми «Мріємо та діємо». «Коли світ на межі змін: стратегії адаптації. Психологічна підтримка вчителів та дітей у часи війни» складається з двох частин та додатку. Перша частина допомагає розібратися у понятті стресу, його проявах у воєнний час та описує стратегії подолання стресових ситуацій. У ній зібрано дієві поради щодо налагодження ефективної комунікації з дітьми; розглянуто техніки, які мають безпечний і відновлюючий характер; запропоновано алгоритми дій для менеджменту складних ситуацій (булінг, суїцид, сексуальне насилля), які почастішали під час війни. Друга частина містить вправи для саморегуляції та заземлення, а також активності, які допоможуть дорослим та дітям відновити втрачений ресурс. Їх легко вплести в канву уроків або застосувати у кризовій ситуації. Окремим компонентом посібника є Додаток, у якому ви знайдете інтерактивні ресурси, розроблені експертами ГО «GoGlobal» для таборової програми обміну UKRAINE is the CAPITAL of GREAT PEOPLE. Посібник розроблено експертною групою освітян та психологів як зручний і доступний ресурс для допомоги вчителям в опануванні інструментами психологічної підтримки та адаптації до нових умов у воєнний час, може використовуватись в роботі колективами закладів як загальної, так і професійно-технічної освіти. Завантажити посібник «Коли світ на межі змін: стратегії адаптації. Психологічна підтримка вчителів та дітей у часи війни» можна за цим покликанням.

13:38 19.12.2022

Порадник для вчителів “Активності для учнів та учениць у бомбосховищах шкіл”

Порадник для вчителів “Активності для учнів та учениць у бомбосховищах шкіл” Порадник розроблений громадською організацією “Культурна платформа Закарпаття” спільно з громадською спілкою “Освіторія” в межах ініціативи “Спільно до навчання”, яку Міністерство освіти і науки України реалізовує разом із Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні за підтримки Першої леді України. Збірка пропонує низку активностей для різних вікових груп, які педагоги та адміністрація закладів загальної середньої освіти можуть організувати для дітей, щоб допомогти їм емоційно та фізично впоратися з перебуванням у бомбосховищі під час повітряної тривоги. Тут і перший стендап, і створення музики, і навіть «наскельні» малюнки. Порадник для вчителів “Активності для учнів та учениць у бомбосховищах шкіл”

13:36 19.12.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора